Preloader icon

Dostlarımızın her an yanında olan veteriner hekimler için veteriner hasta takip programı son derece önem taşımaktadır. Veteriner yazılımları ile veterinerler, hasta kayıtlarını kolay bir şekilde kayıt edebilir ve raporlamasını sağlayabilirler.

Veteriner hekimler, veteriner uygulamaları ile tüm hastalarını takip edebilir, randevu bildirimlerinde bulunabilirler. Ayrıca veteriner yazılımları içerisinde yer alan modüllerle Pet Shop takibini de kolayca yapabilirler.

Belirli zaman aralıklarında evcil hayvanların sağlıkları için düzenli olarak klinikleri ziyaret etmesi gerekmektedir. Bu durumda Veteriner hekimlere çok büyük iş düşmektedir. Zaten yoğun olan iş günlerinin, veteriner programları ile kolayca planlayabilirler .

Akıllı Tasma, veteriner kliniklerinde evcil hayvanları takip programı hizmeti vermenin yanında üstün raporlama sistemi ile veteriner hekimlerin hayatını kolaylaştırmaktadır.

Akıllı Tasma veteriner klinik yazılımını kullanmak için ekstra lisans ücreti veya program için yıllık bakım gibi ücretler ödemenize gerek yoktur. 2020 yılı itibari ile Akıllı Tasma Veteriner Programı ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Sürekli gelişen ve yeni modüller eklenen veteriner programımızı sizde kullanmak için  +90 850 225 40 22 no’lu telefondan veya info@akillitasma.com adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Daha sonra hızlı bir şekilde ücretsiz hesap bilgilerinizi size ulaştırabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir