Preloader icon

Akıllı Tasma, veteriner klinikleri için hazırlanmış bulut tabanlı bir yazılımdır.

Akıllı Tasma giriş paketi ücretsiz abonelik sistemi ile hizmet vermektedir. Demo talebi ile sistem için kayıt oluşturabilirsiniz.

Akıllı Tasma, yüksek standartlarda hizmet veren bulut depolama hizmetleri üzerinde barındırılmaktadır.  Tüm sayfalar  SSL sertifikası ile şifrelenmiştir.

Felaket senaryolarına karşı sürekli olarak farklı sunucularda yedekleme yapılarak verilerinizin güvenliğinizi sağlamaktayız.

Sadece internet bağlantısı bulunan, bilgisayar, tablet veya mobil cihazlarda bulunan tarayıcılar üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Evet, Akıllı Tasma sektördeki profesyoneller tarafından en gelişmiş çalışma yöntemlerine ve kullanıcıların gereksinimlerine uyum sağlayan bir araçtır.

Hayır, Akıllı Tasma bulut üzerinden çalışan sistem üzerine kurulu olduğu için verileriniz anlık olarak sunucuda güncellenmekte ve tüm cihazlarınızda değişikler anında uygulanmaktadır. Bu yüzden internet erişimi olmadan verilerinize ulaşmanız mümkün değildir.

Tüm işletim sistemlerinde sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır. Sadece bir web tarayıcısına ve internete sahip olmanız yeterlidir.  İşletim sisteminin ne olduğu fark etmeksizin, bilgisayarınızdan, tabletinizden veya cep telefonunuzdan rahatlıkla çalışabilirsiniz.

Evet, bir web uygulaması olarak aynı anda istediğiniz sayıda cihazla çalışabilirsiniz.

Hiç yer kaplamıyor. Akıllı Tasma, bir sunucudaki tüm verileri yöneten bir uygulamadır. Bu nedenle, sabit diskte yer kaplamaz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kullanıcıların Akıllı Tasma ile ilgili sorduğu en sık sorular.

Sizde Akıllı Tasma yazılımımızı kullanmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.